Sídlo: Hábova 1519/24, 155 00 Praha 5.

IČ: 000501379, Bankovní kontakt Poštovní spořitelna Praha, č. ú.: 151486749/0300

President WI-CZ

Milan Mach Hábova 1519/24, 155 00 Praha 5, Tel.: mobil 606 459 153, e-mail: wi@westerners.cz, http://www.westerners.cz

Vicepresident WI-CZ

Eva Veselá Žloukovice 60, 267 05 pošta Nižbor, Tel.: mobil: 777 583 864, e-mail: vicepresident@westerners.cz

Secretary WI-CZ

do odvolání náplní této funkce je pověřen President WI-CZ!

Strážce pokladu WI-CZ (Hospodář)

Martina Hampejsová, Čestice 181, PSČ 387 19, Tel.: mobil 723 416 254, e-mail: martina.hampejsova@email.cz

Sheriff Pony Expressu p. s.

Václav Michalička, http://xpc.westerners.cz, Leoše Janáčka 1011, 410 02 Lovosice, Tel.: mobil 721 467 404, e-mail: pony.express@westerners.cz ,

Sheriff Trappers´Corralu p. s.

Zbyněk „Tandem“ Skořepa, http://tc.westernes.cz, Španielova 1268/3, 160 00 Praha 6 - Řepy, Tel.: mobil: 731 477 065, e-mail: trappers@westerners.cz

Sheriff Western City Corralu p. s.

Alena (Alík) Adamíková, http://wcc.westerners.cz, Beaver City č. p. 234, 592 53 Strážek, Tel.: mobil 604672642, e-mail: western.city@westerners.cz,

Sheriff Rodeo Corralu p. s.

Mariana Hampejsová, http://rc.westerners.cz Tel.: mobil: 723 416 254, Sídlo RC: Čestice 181, PSČ 387 19, e-mail: sheriff@ceskerodeo.cz,

Sheriff Bullet Corralu p. s.

Miroslav „Hurikán“ Oupor, http://bc.westerners.cz Jana Štursy 31, 370 10 České Budějovice, Tel.: mobil 603 443 830, e-mail: bullet@westerners.cz

Hlavní Webmaster WI-CZ

Vladimír Morčinko, Tel.: mobil: 775 609 672; e-mail: hw@westerners.cz

Předseda odborné střelecké komise WI-CZ

stávající sheriff Bullet Corralu.

Šéfredaktor Prerie Expressu

Josef „Joe“ Moravec, Nad stanicí 18, 162 00 Praha 616, Tel.: mobil: 606 366 529, e-mail: moravec.vn@gmail.com

Revizní komise WI-CZ

Předseda - Michal Struk, Tel.: mobil: 607 759 207, strukmichal@seznam.cz, rev.kom@westerners.cz

Členové RK

Lubomír "Luki" Lukeš, Tel.: mobil: 606 910 151, e-mail: luki@ibox.cz
Jan Veselý, Tel.: mobil: 728 175 263, e-mail: jan.april2@seznam.cz